Корзина
354 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
  • Sadovod.in.ua
  • Статьи
  • Инструкция по эксплуатации компрессора РОСТЕХ КРТ-24
Контакты
Sadovod.in.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38066408-28-68Vodafone (МТС)
+38068408-28-68Киевстар
+38093408-28-68Lifecell
+38096028-45-95Viber
УкраинаДнепропетровская областьНикопольул. Шевченко, 212
sadovod.in.ua
+380960284595
Карта

Инструкция по эксплуатации компрессора РОСТЕХ КРТ-24

Инструкция по эксплуатации компрессора РОСТЕХ КРТ-24

 

1. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ (Мал. l)

 

(1) Компресор             (2) Перемикач тиску           (3) Вихідний клапан

(4) Редуктор               (5) Манометр ресивера       (6) Однобічний клапан

(7) Зливний клапан     (8) Колесо                           (9) Труба нагнітання

(10) Повітряний ресивер    (11) Захисний кожух двигуна

Мал. 1

Перелік комплекту “РОСТЕХ” КРТ 24:                                             

1. компресор – 1шт.

2. колесо пластикове – 2 шт.

3. фіксатор колеса пластиковий – 2 шт.

4. ніжка гумова – 1 шт.

5. комплект кріплення ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка) – 2 шт.

6. фільтр повітряний в пластиковому корпусі – 1 шт.

7. сопун картера пластиковий – 1 шт.

8. інструкція з гарантійним талоном – 1 шт.

 

2. ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

 

3. ПІДГОТОВКА ДО ЗАПУСКУ

1. Місце установки компресора повинне бути чистим, сухим і добре провітрюваним.

2. Дотримуйтеся напруги живлення в диапазонi ±5% від 220В. Недотримання данної вимоги може призвести до виходу компресора з ладу. В таких випадках гарантія на компресор не поширюеться!

3. Використовуйте довгий повітряний шланг замість подовжувального шнура живлення. Подовжувальний шнур може викликати зниження потужності та призвести до виходу з ладу електричного двигуна компресора.

4. Перед початком роботи зніміть транспортувальну кришку з отвору на картері та замініть її сопуном (Мал. 3)

5. Рівень компресорної оливи в картері повинен бути завжди на рівні червоної відмітки.

6.    Компресор необхідно використовувати згідно з ГОСТ 15150-69 при температурі навколишнього повітря від плюс 5 до плюс 40 °С. В зимовий період компресор необхідно використовувати в опалювальному приміщенні з дотриманням вищевказаних робочих температур. Користування компресором при температурі нижче 5 0С призведе до виходу його з ладу. В таких випадках гарантія на компресор не поширюеться!

7. Режим роботи компресора - повторно-короткочасний.

8. Для нормальної роботи компресора рекомендується використовувати, не змішуючи!, компресорні оливи для поршневих повітряних компресорів (в'язкістю 100 мм2 / с при 40 º C), наприклад, наступних марок (або аналогічних за якістю): FORTE ISO100 HD30; SHELL Corena P 100; CASTROL Aircol PD 100 ; ESSO Kompressoroel 30 (VCL 100); TEXACO Compressor oil EP VD-L.100. 9. При першому запуску нового компресора, або коли компресор не використовувався на протязі тривалого часу, потрібно: короткостроково (на 3-5 секунд) перевести перемикач тиску в положення ON (ПУСК) та одразу вимкнути компресор переведенням перемикача в положення OFF (СТОП). Повторити цю операцію 3-5 разів. Це необхідно для того, щоб розігнати оливу по рушійних частинах компресорного механізму та запобігти їх заклинюванню. Після цього можливо включити компресор для довготривалої роботи.

Мал. 2

4. РОБОТА Й РЕГУЛЮВАННЯ

1)При нормальних умовах за стабільну роботу компресора відповідає перемикач тиску. Він автоматично вимикається, якщо тиск підвищується до максимальної відмітки й знову запускається, коли тиск зменшується. Номінальний тиск був встановлений виробником при виробництві. Не змінюйте цих параметрів. Як тільки двигун відключиться, то стисле повітря в трубі нагнітання повинне вийти через стравлюючий клапан під перемикачем тиску. Це оптимальний параметр для нового запуску, інакше двигун може пошкодитися. 

2)Вихідний тиск може регулюватися за допомогою редуктора (Мал. 2).

3)Для того, щоб зупинити роботу компресора, треба перемістити механізм перемикача тиску в позицію OFF (СТОП) (Мал. 2). 

Мал. 3

6. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

(1) Загальні вимоги безпеки до конструкції компресора і до електроустаткування відповідають ГОСТ 12.2.003-91, ГОСТ 12.2.007-75, ГОСТ Р МЕК 60204-1-99. Електрообладнання компресора виконано зі ступенем захисту не нижче IP41 ГОСТ 14254-96. Клас за способом захисту людини від ураження електричним струмом 1. 

(2) У приміщенні, де розташований компресор, забезпечити хорошу вентиляцію (провітрювання), стежачи за тим, щоб температура навколишнього повітря підтримувалася в межах від плюс 5 до плюс 40 ° С.

(3) Усмоктуване компресором повітря не повинен містити пилу, парів вибухонебезпечних і легкозаймистих газів, розпорошених розчинників або барвників, токсичних димів будь-якого типу. При температурі навколишнього повітря вище 30 ° С забір повітря на всмоктування компресором рекомендується здійснювати не з приміщення або приймати спеціальні заходи для зменшення температури повітря навколо компресора.

(4) Ніколи не роз’єднуйте ніякі сполучні частини компресора в той час, коли ресивер знаходиться під тиском.

(5) Ніколи не демонтуйте ніякі електричні частини до того, поки не витягли вилку шнура живлення з розетки.

(6) Не регулюйте запобіжний клапан.

(7) Ніколи не використовуйте компресор у місці, де напруга живлення занадто низька або занадто висока.

(8) Ніколи не висмикуйте вилку з розетки для того, щоб припинити роботу компресора, замість цього встановіть перемикач тиску в позицію OFF (СТОП).

(9) Якщо стравлюючий клапан під перемикачем тиску після зупинки компресора не спрацював, потрібно відразу ж визначити причину, оскільки дана проблема може викликати поломку електричного двигуна.

(10) Компресорна олива повинна бути чиста, без домішок. Рівень оливи в картері повинен бути завжди на рівні червоної відмітки.

(11) При роботі з фарбопультом компресор повинен бути на максимальній відстані від зони фарбування. Для цього використовуйте довгі повітряні шланги.

(12) Після закінчення роботи вийміть вилку шнура живлення з розетки та повністю стравіть повітря з ресивера компресора.

Забороняється:

- Експлуатувати компресор з несправним або відключеним захистом від струмів короткого замикання моделях, де вiн встановлений);

-Вносити будь-які зміни в електричний або пневматичний ланцюг компресора або его регулювання. Зокрема змінювати значення максимального тиску стисненого повітря і налаштування запобіжного клапана;

-Включати компресор при знятому кожусi двигуна та(або) при знятiй захиснiй решiтцi рухомих частин компресора

-При роботі компресора торкатися деталей що сильно нагріваються (головка і блок циліндрів, охолоджувач, деталі нагнітального повітропроводу, ребра охолодження електродвигуна);

оторкатися до компресора мокрими руками або працювати в вологому взутті;

-Спрямовувати струмінь стисненого повітря на себе або оточуючих; -Допускати в робочу зону дітей і тварин;

-Проводити фарбувальні роботи в непровітрюваному приміщенні або поблизу відкритого полум'я;

берігати гас, бензин та інші легкозаймисті рідини в місці установки компресора;

-Залишати без нагляду компресор, включений в мережу!

-Проводити ремонтні роботи компресора включеного в мережу і без зняття тиску в ресивері;

-Транспортувати компресор що знаходиться під тиском

 

7. ОБСЛУГОВУВАННЯ

(1) Чистіть картер і заміняйте оливу перший раз через 10 годин роботи. Для чищення картера відкрутіть гвинт, що знаходиться нижче вічка рівня оливи, та злийте брудну оливу.

(2) Перевіряйте рівень оливи щодня перед початком роботи. При необхідності долийте або замініть її. Для усунення надмірного попадання оливи в ресивер компресора не наливайте оливу вище червоної мітки. Отвір для наливання оливи зображений на Мал.4.

(3) Перед початком роботи або наприкінці робочого дня злийте конденсат з ресивера.

(4) Почистіть картер і поповніть оливу, почистіть повітряний фільтр, і перевірте запобіжний клапан і рейсмус тиску після 100-120 робочих годин. Якщо компресор використовується в брудних умовах, то це потрібно робити через кожні 50 годин.

(5) Строк експлуатації приладу - два роки від дня продажу.

Мал. 4

 

8. МОЖЛИВІ НЕСПРАВНОСТІ

 

 

facebook twitter
Предыдущие статьи